EKO BANDIT STROJE S.R.O

Ekobandit

Cílem firmy je dodávat zákazníkům zařízení a služby nejvyšší třídy

Firma byla založena v roce 2007 jako výsledek spolupráce několika firem z České republiky, Polska a Slovenska. Zpočátku měla být jejím úkolem propagace a prodej výrobků americké firmy Bandit Industries INC (www.banditchippers.com), která se zabývá výrobou strojů pro zahradnictví, komunální hospodářství, lesnictví, stavebnictví a tepelné hospodářství. Velký zájem o produkty měl za následek dynamický rozvoj firmy v mnoha směrech.

Cílem firmy je dodávat zákazníkům zařízení a služby nejvyšší třídy, které z hlediska ekonomičnosti a kvality nemají na obsluhovaných trzích sobě rovných.

Díky mobilitě zařízení a servisních služeb můžeme dynamicky působit na území České republiky, Polska i Slovenska i dalších zemí Východní Evropy.

Několik desítek let profesních zkušeností zaměstnanců, absolvovaná školení a získaná oprávnění umožňují poskytovat služby podle nejnovějších znalostí a technologií. Díky spolupráci s firmami v USA i Západní Evropě můžeme na naši činnost aplikovat nejnovější technologie.

Svou činnost zakládáme na mnohaleté spolupráci, v rámci které dodáváme vybavení a poskytujeme služby. Velké množství úkolů realizujeme společně s dalšími firmami jako sdružení nebo subdodavatelé. Dlouhodobá spolupráce vybudovala obrovskou důvěru z finančního i meritorního hlediska.

EKO BANDIT Stroje s.r.o.